משלוחים והחזרות

מה זה שירות משלוחים אקספרס?

שירות שליח 72 שעות עד הבית פעיל בכל חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד ולמעט ישובים מרוחקים אליהם זמני ההגעה עד 48 שעות. יום העסקים מסתיים בשעה 19:00.
עלות משלוח אקספרס הוא 35 שקלים.

שרות משלוחים דרך דואר ישראל

אם בחרתם לקבל את החבילה דרך דואר ישראל, נא לציין את הפרטים במדויק בעת הזמנת הפריט
זמן משלוח דרך דואר ישראל הוא כ-14 ימי עסקים
עלות המשלוח היא 9.90 ש”ח.

אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?

במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ואו אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

איך מקבלים את החבילה בנקודת האיסוף העצמי?

בעת הזמנת החבילה ניתן לבחור “איסוף עצמי”, ניתן יהיה לאסוף את ההזמנה 72 שעות לאחר אישור העסקה, יש לאסוף את החבילה תוך שבוע מרגע קבלת ההודעה על אישור העסקה. בתאום מראש במספר:052-245-8600
כתובת לאיסוף עצמי- אריאל שרון 4 גבעתיים

האם ניתן לשנות את שיטת המשלוח לאחר סיום ההזמנה?

במידה ואתם רוצים לשנות את שיטת המשלוח, יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו תוך שעה מרגע סיום ההזמנה ובשעות הפעילות. שרות הלקוחות שלנו זמין בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 22:00, ביום שישי בין השעות 9:00 עד 12:30 ובמוצ”ש בין השעות 19:00-22:00 בצ׳ט ישיר באתר או בטלפון 052-245-8600. במידה ואתם מבצעים רכישה לאחר שעות פעילות המוקד ואתם מעוניינים לבטל או לבצע כל שינוי בהזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות עד כשעה לאחר הרכישה במייל שכתובתו info@greta.co.il, והמייל יענה בשעות פעילות המוקד.

האם אפשר לשנות את כתובת המשלוח לאחר סיום ההזמנה?

במידה ואתם רוצים לשנות את כתובת המשלוח, יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו תוך שעה מרגע סיום ההזמנה ובשעות הפעילות. שרות הלקוחות שלנו זמין בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 22:00, ביום שישי בין השעות 9:00 עד 12:30 ובמוצ”ש בין השעות 19:00-22:00 בצ׳ט ישיר באתר או בטלפון 052-245-8600. במידה ואתם מבצעים רכישה לאחר שעות פעילות המוקד ואתם מעוניינים לבטל או לבצע כל שינוי בהזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות עד כשעה לאחר הרכישה במייל שכתובתו info@greta.co.il, והמייל יענה בשעות פעילות המוקד.

האם ניתן להחזיר פריט לאחר שהגיע אליי?

אם התחרטתם מכל סיבה שהיא, ניתן להחזיר אלינו את הפריט בחנות שלנו בת”א עד 3 ימי עסקים מיום הגעתו אליכם. שימו לב כי בעת ההחזרה מומלץ להשתמש בקופסא או בשקית המקורית בה נשלח הפריט.

האם ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מסט?

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק ממארז או סט , אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

האם יש עוד מידע חשוב שצריך לדעת על תהליך ההחזרה?

במידה ואתם מחזירים פריטים שעלולים להישבר או להינזק בשליחה, אנא עטפו אותם באריזת הפצפצים שבה הם נשלחו אליכם. **פריט אשר נפגם על ידי הלקוח לא יזוכה.